SLICE jest pierwszym urządzeniem z obsługą PAI (Personalized Activity Intelligence). PAI jest rewolucyjnym systemem, który zamienia jedyny istotny pomiar – Twoje tętno – w pojedynczy, spersonalizowany wynik. PAI wskazuje jak wiele aktywności fizycznej potrzebujesz do utrzymania dobrego stanu zdrowia. PAI bazuje na pomiarach zebranych w ciągu 7 ostatnich dni, możesz więc utrzymywać zmienny poziom aktywności fizycznej w różne dni. Możesz wybierać aktywności, które podnoszą Twoje tętno, bez znaczenia jak wiele kroków wykonujesz.
W celu korzystania ze Slice musisz pobrać aplikację Mio PAI ze Sklepu Play lub App Store w celu utworzenia profilu użytkownika i urządzenia. Jeśli Slice pozostanie sparowane z aplikacją PAI, synchronizacja odbędzie się automatycznie przy każdorazowym włączeniu aplikacji. Dodatkowo, Slice okresowo dokona synchronizacji z telefonem jeśli aplikacja PAI działa w tle.
Poza wynikiem PAI, Slice mierzy wszystkie standardowe parametry, wliczając w to tętno, kroki, dystans, spalone kalorie, sen i czas.
Slice posiada funkcję automatycznego wykrywania snu. Nie zdejmuj urządzenia przed snem w celu zebrania danych dotyczących jakości Twojego snu. W celu ich analizy, użyj aplikacji PAI.
EKG oznacza elektrokardiogram, który jest używany do rejestracji elektrycznej aktywności mięśnia sercowego. Celem jest utrzymanie dokładnego, rzeczywistego pomiaru, traktując EKG jako odniesienie.
Każde pełne naładowanie wystarcza na 4-5 dni normalnego użytkowania. Do zestawu Mio Slice dołączona jest ładowarka USB, które może być wpięta w złącze USB Twojego komputera. Ładowanie zajmuje 1-2 godziny.
Tak, Slice jest wodoodporny do głębokości 30 m/100 stóp.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Mio Slice, wejdź na stronę mioglobal.com

Obsługa klienta dostępna jest pod numerem (877) 540-4331 lub adresem email support@mioglobal.com

punkty PAI pulsometr

specyfikacja

Zakres pomiaru tętna:

30-220 uderzeń na minutę

Temperatura pracy:

5°C - 45°C (41°F - 113°F)

Materiał obudowy urządzenia:

polikarbon

Materiał obudowy sensora:

polikarbon + aluminium

Materiał opaski:

TPU, sprzączka z anodyzowanego aluminium

Wodoodporność:

3 ATM (30 metrów lub 100 stóp)

Magnesy:

neodym-żelazo-bor

Bateria:

60 mAh litowo-polimerowa

Częstotliwość radiowa/protokół:

2.4 GHz Bluetooth i ANT+